Pavla Váňová

Koučka, lektorka a spoluautorka projektu (S)Nový život

INDIVIDUÁLNÍ

KONZULTACE - KOUČINK

Z každé situace vede další krok, společně ho najdeme.

Provedu vás vaším vnitřním světem.

Lidé si moje konzultace velmi pochvalují ⬇️⬇️⬇️ 
Chcete být mezi nimi?

Jak konzultace probíhá?

Individuální setkání jeden na jednoho, kde se v bezpečném a velmi důvěrném prostředí můžeme věnovat vámi zvolenému tématu.

Při individuálních konzultacích využívám různé koučovací techniky a intervenční strategie, mentoring a sdílení vlastních zkušeností, které považuji za nejcennější.

To, co je na mých konzultacích odlišné je využití mého daru VNÍMAVOSTI. Dokážu se vcítit do pocitů klienta a pomoci mu formulovat jeho vlastní pocity. Díky tomuto daru moji klienti mohou cítit porozumění, soucit a pochopení. Mohou se tak během sezení uvolnit a jít do hloubky, do které by se sami nikdy neodvážili.

Můj příběh:

Odjakživa mám ráda pohádky a nejraději ty, se šťastným koncem. Dívka potká svého prince na bílém koni, stane se princeznou, mají spolu kupu dětí a žijí na zámku, šťastně až do smrti.

I já jsem toužila po takové pohádce. Přála jsem si práci, která mě bude bavit a dobře živit, báječného manžela, krásný dům blízko lesa a 2-3 děti. Jednoduše spokojený život.

Vše se zdálo, že běží jako po másle. Hned po škole jsem získala prima práci. Po dvou letech jsem se stala manažerkou a nastartovala kariéru. Doma na mě čekal trpělivý a hodný manžel a víkendy jsme trávili na chalupě v jižních Čechách. Zní to téměř pohádkově, že?

Co nikdo nečekal a hlavně já ne, byla diagnóza “neplodnost” Proč zrovna já? Propadla jsem se do beznaděje. Nevěděla jsem co dál, nic mi nedávalo smysl. Po neúspěšném umělém oplodnění to náš vztah nevydržel a rozvod na sebe nenechal dlouho čekat.

Celá ta situace mě dovedla ke zkoumání mého vnitřního světa. Co vlastně chci? Jaký má být můj partner? Začala jsem mnohem více poslouchat svou intuici, svůj vnitřní hlas.

Brzy se objevil můj nový partner a díky alternativní medicíně se mi podařilo otěhotnět přirozenou cestou. Narodil se nám syn, po dvou letech dcera a vše se zdálo být perfektní. Ale já jsem se pořád necítila šťastná. Partner s námi byl jen málo, byl hodně času v práci a na mě vyskakovala moje prázdnota. Opět mě to dovedlo dovnitř, k sobě. Znovu se objevily ty stejné otázky: Co chci? Jak chci žít a s kým? 

Mé zkušenosti:

  • 17 let vedení lidí v korporátních společnostech v oblasti financí a personalistiky, 16 let se věnuji osobnímu rozvoji, 5 let práce jako osobní kouč, 13 let mamka dvou báječných dětí. Všechny tyto zkušenosti mě nesmírně obohatily a umožnili mi stát se každý den lepší verzí sebe sama.
  • Personalistitce jsem se věnovala ve společnostech: GTS, Accenture Services, Xerox, ARVAL CZ.
  • Jsem certifikovaná koučka se zaměřením na osobní, pracovní a týmový koučink. Nejčastějšími tématy individuálních konzultací jsou - strachy a pod nimi skrytý potenciál, sebehodnota, osobní vize/ poslání, ale i mnoho dalších. 
  • V současné době studuji koučovací výcvik u nejlepšího z koučů na světě - Tony Robbins (Robbins - Madanes Training)
  • Prošla jsem řadou velmi zajímavých kurzů (např. základy neurovědy - Joe Dispenza, Kineziologie, Reiki, MBTI typologie, Matrix a vědomé bytí, Umění doteku,...) a neustále se dále rozvíjím.
  • Každý den medituji, spoustu let i když někdy méně intenzivně cvičím jógu a miluji tanec.

Co mě baví:

  • Když mohu ostatní inspirovat pouhým sdílením mých osobních zkušeností: "Kudy chodím tudy inspiruji."

Co jsou mé dary:

  • Vnímám a cítím to, co cítí druzí a pomáhám jim dávat do slov jejich vlastní emoce - dar empatie.
  • Provádím ostatní jejich vnitřním světem tak, aby objevili své dary a talenty a mohli žít spokojenější život.

Reference

Sezení s Tebou mi přinesla do života zásadní změnu. Sama na sobě vidím, že jsem dnes úplně někdo jiný. Naučila jsem se především sebereflexi. S Tvojí pomocí jsem našla cestu k úplně jinému přístupu k životu, k uvědomění, vnitřnímu klidu a rovnováze. Díky Tvojí pomoci jsem zvládla ty nejhorší okamžiky v korporátu, a to ne jen tak, ale dokonce se vztyčenou hlavou 🙂 Dalo by se to rozepsat velmi rozsáhle, ale prostě a jednoduše jsi mi pomohla k dlouhodobé vnitřní spokojenosti.
Tereza
Pomáháš mi pokračovat na mé cestě. Při setkáních a telefonátech s Tebou mě inspiruješ, podporuješ jít dál, překonat obtíže; svým vlastním příkladem mi ukazuješ, jak skvělé to může být. Pokaždé řekneš něco, co v té chvíli přesně potřebuju - je to pro mě rada nebo malý návod, postrčení. Jsi otevřená; sdílíš i své problémy. Působíš křehce, a přitom je v Tobě obrovská síla. Je z Tebe cítit nadšení a odhodlání, a proto jsi přesvědčivá. Jdeš do velikých hloubek a přitom zůstáváš nohama na zemi = jsi normální. Nehodnotíš, navádíš vlastními zkušenostmi, které jsou reálné, a proto nejlepší.”
Dana
Pro mě je sezení s Pavlou místo, kde se můžu na chvíli zastavit a zamyslet se nad věcmi, nad kterými nemám čas přemýšlet a nebo na ně neznám odpověď. Pavla je skvělá v tom, že člověka dokáže svými otázkami nasměrovat tak, aby si sám našel správnou odpověď.
Jirka